Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
Administrátor klubového fóra, kterým je výbor ČKCHABJ z.s., si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, které svým obsahem nekorespondují s účelem založení příslušné sekce klubových stránek, nebo obsahují vulgární, hanlivé, nepravdivé nebo jinak nevhodné informace.

Téma: výstava Kácov

výstava Kácov 09. kvě 2019 10:32 #535

Vážení přátelé ABJ,
Chtěl bych se krátce ,prostřednictvím tohoto fóra, vrátit k proběhlé výstavě našeho klubu v Kácově.
Nechci zde děkovat konkrétním členům, kteří se na přípravě a organizaci podíleli, toto bych přenechal Martinovi Raiglovi, který se svou rodinou nesl největší díl práce a odpovědnosti a především jim patří slova uznání za celkový dojem z této akce, mé hodnocení bych pojal pohledem nezávislého účastníka.
V první řadě výborná volba místa, krásné prostředí, kvalitní ubytování a služby v rozumné cenové relaci, dostatek prostoru z pohledu vystavujících i z pohledu korony. Průběh výstavy ve výborné přátelské atmosféře. Kvalitní ozvučení, které přispělo k dobré informovanosti přítomných o posuzovaných jedincích v pohodlí celého výstavního kruhu, skvělá komunikace rozhodčí a vedoucí kruhu s majiteli vystavovaných jedinců a zpětná vazba s reakcemi korony. Materiální zajištění, průběh a organizace na vysoké úrovni považuji na našich klubových akcí za samozřejmost, která nám dělá dobré jméno v celém kynologickém prostředí.
Pomyslnou třešničkou na dortu byla dobrá úroveň exteriéru vystavovaných jedinců a především počet vystavovaných psů. Z mého pohledu za takovou akci díky.
Mi. Mac.
The administrator has disabled public write access.

  • Avatar uživatele Mi.Mac.
  • Mi.Mac.
  • Offline
Vygenerováno za 0.535 sekund